Hasičská zábava 19.10.2013

Sekce

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Nahlášení pálení

Kontakt

+420 725 026 762

Kalendář

 

Sestavuji aktuální kalendář ...
.

Radarová data

Facebook


Propagujte i svojí stránku

Hledat

Anketa

Líbí se vám náš web?

Ano (294) Ne (120) Ujde to (98)

Celkem hlasů: 512

Dne 19. října 2013 se uskutečnila tradiční hasičská zábava. Tento rok se lišila tím, že jsme do programu zařadili vystoupení našich Mladých hasičů s názvem Jeden den ze života hasičů. Děti předvedly scénku, ve které zachránily kočku ze stromu a uhasily požár kontejneru. Lidem se představení líbilo a děti tak odměnili velikým potleskem. Zábava dále probíhala v tanečním duchu za doprovodu hudby, jenž si pro nás připravil orchestr Petra Holuba. Kolem jedenácté hodiny přišel na řadu prodej tomboly, který bylo možné zrealizovat díky hodnotným sponzorským darům. Ve dvě hodiny ráno zábava zamířila do svého finále. Touto cestou bychom chtěli poděkovat nejen sponzorům, ale i všem co přišli a pomohli nám vytvořit příjemnou atmosféru, bez které by se zábava neobešla. V příštím roce se na Vás opět těšíme.

Bookmark and Share